branżowy.eu

Cennik wpisów i reklam na stronie branżowy.eu


Wpisy w branżowy.eu są płatne. Dla firmy to drobne, które są warte tego, żeby taki wpis mieć. Nawet jeżeli firma ma dobrą koninkturę i zamówienia na kilka miesięcy w przód to i tak powinna wykupić taki wpis u nas. Choćby dlatego, że raz, że wspiera polski biznes, co jest przecież ważne. W, biznesie nie powinno być zbytniego egoizmu bo to prowadzi do dysfunkcji gospodarki. Są też inne, choćby etyczne strony takiego postępowania, ale nie będę o tym pisał. Każdy sam wie czy i jak chce się reklamować.

Na stronie branżowy.eu można zamieszczać wpisy reklamowe różnego typu. Uwaga. Termin płatności to maskymalnie siedem dni roboczych od wystawienia faktury pro forma. W, tym czasie można zrezygnować z wpisu bezpłatnie. Po tym terminie, gdyby wpłata nie nastąpiła jeszcze przez siedem kolejnych dni jest możliwość opłacenia wpisu w cenie zakupu. Po tym terminie koszt danego wpisu potraja się.

Wpis podstawowy to wpis nazwy, adresów, telefonów, e-maili, adresów www, adresów kont społecznościowych, opisu oferty, do czterech grafik, mapki.
Wpis można zamieścić w trzech branżach/kategoriach. Wpis jest dość tani, bo kosztuje na jeden rok tylko 360,00 zł.
Wpis podstawowy jest zamieszczony jako osobny wpis danej firmy. Do wpisu prowadzi link z nazwy firmy w danej branży albo w danych branżach/kategoriach, w, których firma chce mieć wpis (do trzech w ramach jednego wpisu). Jeżeli firma ma być większej ilości branż/kategorii to za kolejne do pięciu branż/kategorii dopłata 50,00 zł.

Oprócz wpisu podstawowego są też inne formy reklamy na przykład:
link z nazwy firmy na stronę www. Nazwa firmy jest w danej branży (do trzech) i po klinknięciu na nią przenosi na stronę www albo na konto społecznościowe. Koszt takiego rocznego linka to tylko 120,00 zł.

link adresowy z nazwy miejscowości w danej branży/kategorii - link jest zamieszczony na stronie miejscowości danej branży. Zawiera nazwę firmy, adres, adres strony albo konta społecznościowego, kilka haseł oferty. Tego typu wpis kosztuje na jeden rok 200,00 zł.

Wyszczególnienie nazwy firmy na stronie głównej w nawigacji danej branży - kliknięcie na nazwę przekierowuje na wpis firmy.
Roczny koszt takiej promocji 1200,00 zł. Krótsze okresy odpowiednio mniej.

Grafika reklamowa w branży. Na stronie danej branży przy województwach są pozycje graficzne, które też można wykupić. Grafika po kliknięciu na nią nie powiększa się, ale może być linkiem na stronę www albo na konto społecznościowe albo na podstronę na przykład podstrony.pl. Koszt roczny jednej pozycji to 600,00 zł.

Są też inne formy reklam, na przykład graficzne, graficzno-tekstowe, tekstowe, wpis samego adresu www - na stronie głównej albo na stronie konkretnej branży nad albo pod wykazem województw.branżowy.eu
TEL i NET Świebodzice
Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Liczba odwiedzin: 6727